Natec | Herring | Keyboard | Wired | US | Black | USB-A
- TootjadNatec
- Mudel: NKL-2341
- Saadavus: 5
-
13€
Natec | Herring | Keyboard | Wired | US | Black | USB-A
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 0.77 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Height | 2.3 cm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Materjal | ABS |
| Net weight | 0.57 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 467 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Pikkus | 43.9 cm |
| Pistmiku tüüp | USB-A |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Natec |
| Producer product name | Herring |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Ühilduvus | Android, Linux, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Valgustus | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Width | 12.5 cm |
Sildid: natec herring keyboard wired us black usb-a, nkl-2341, natec, klaviatuurid








